OBAVIJEST O POČETKU NASTAVNE GODINE,5.9.2022.g.

Autor: Renata Meglić, 30. 8. 2022.

Poštovani roditelji i učenici naše škole!

Nastavna godina započinje 5.rujna 2022.g.

Od ove školske godine boraviti ćemo u prostoru nove školske zgrade. Svečano otvaranje škole je u ponedjeljak  ,5.rujna u 11.00 sati.

Ovom Vas prilikom sve pozivamo i radujemo se Vašem dolasku.

Autobus polazi u 8.00 sati iz Žeinaca ( Ribič ) , a u 8.30 za Plusku .

Povratak djece koja  će kući autobusom je u 12.30-Žeinci ,13.00 Pluska.

Raspored voznog reda za tjedan i raspored sati za smjenu A koju imamo idući tjedan, objaviti ćemo do petka ,2.rujna na ovoj web. Stranici te ga pročitati učenicima prvi dan škole.

Učenici 5.rujna dolaze u školu u 9.00 sati. Imati će sa svojim razrednicama podjelu knjiga (donijeti će kući 2 Ugovora, od kojih jedan ispunjavate i vraćate nam u školu , a jedan ostaje Vama)  i informativni sat o svim novostima i pravilima koja će vrijediti u novom prostoru škole. Molimo Vas da učenici ponesu za taj dan torbe u kojima će odnijeti kući knjige i prikladno ih zaštiti omotima za knjige , te papuče da nam novi prostor ostane što duže lijep i uredan.

Učenici prvog razreda dolaze prvi dan u školu sa svojim roditeljima s kojima će prvi puta sjesti u školske klupe,a onda će se pozdraviti s njima i ostati sa svojom učiteljicom do početka svečanog otvaranja u 11.00 sati.

Prilikom svečanosti biti će puno fotografiranja i snimanja učenika pa Vas ovim putem molim da mi se javite ukoliko ne želite dati suglasnost da  Vaše dijete bude na navedenim  zapisima.

Nastava redovito kreće 6.rujna ,svi ujutro ,od 8.00 sati. Od toga datuma kreće i produženi boravak po prvi puta u našoj školi.(od 11.30-16.30).Roditelji sami dolaze po dijete, autobus ne vozi povratak djece iz produženog boravka.  Novi raspored zvona nalazi se na našoj web stranici pod linkom- nastava. Iza drugoga sata mliječni obrok je za učenike razredne nastave, a iza trećeg sata je mliječni obrok za učenike predmetne nastave. Svaki od tih odmora traje 10 minuta.

Učenici mogu imati jedne tenisice u kojima će biti i u novoj školi i u kojima će vježbati u dvorani. Ukoliko ipak žele, mogu i dalje imati jedne papuče za po školi (mogu ih ostavljati u garderobi ), a druge tenisice za dvoranu (mogu ih  ostavljati u ormarićima u dvorani).

Školska kuhinja sa radom počinje (osim za produženi boravak) 12.rujna. Od ove školske godine cijena mliječnoga obroka biti će 8 kn ,umjesto dosadašnjih 6 kn. Za roditelje je to povećanje od 1 kn po danu jer polovicu iznosa sufinancira Općina Luka (4 kn).

Sve gore navedeno nam je novo i još uvijek nepoznato pa Vas ljubazno molimo ovim putem za razumijevanje i strpljenje ako sve odmah od početka neće ići onako kako bi trebalo.

Uprava škole